Igra tek počinje

Nema šta da se izgubi, u nedelju Dinamo moze samo da pobedi. Revanš utakmica će biti odigrana na stadionu Jumka u Vranju, u nedelju, u 16 časova.
Vranjski Dinamo izgubio je prvu utakmicu baraža za popunu Super lige Srbije za sezonu 2019/2020. u gostima od ekipe Inđije rezultatom 3:0.
Strelci za ekipu Inđije bili su: Ivan Rogač u 4. minutu igre, Srđan Dimitrov u 23. minutu i Nikola Dimitrijević u 32. minutu utakmice. Mnogo nervoze vidjeno je kod naših igraca, ulog je veliki ali i pritisak koji su bolje podneli igrači Inđije. Sada kada su nas mediji u Srbiji ponovo otpisali, šanse Dinama su mnogo veće. Nema šta više da se izgubi, u nedelju Dinamo moze samo da pobedi, jer mnogi su već otpisali ekipu iz Vranja.
Dinamo ima vrlo težak zadatak da nadoknadi prednost Inđije na svom terenu, medjutim.
– Sve je moguće, rezultat iz prve utakmice je potpuno nerealan i red je da u revanšu postavimo stvari na svoje mjesto, poručuju iz tabora Dinama. Mnogi zaboravljaju da se igra u Vranju i to još 90 minuta, a Recko se baš zainatio da sledeće sezone bude u društvu Zvezde i Prtizana.
Revanš utakmica će biti odigrana na stadionu Jumka u Vranju, u nedelju, 26. maja, sa početkom u 16 časova.