Gorak ukus pobede (FOTO i VIDEO)

–  Dinamu nedovoljno 2:0 za opstanak u Superligi!  Danas nije izgubio Dinamo, danas su izgubili navijači Vranja, svi sportisti ovog grada i Vranje.

Dinamu nedovoljno 2:0 za opstanak u Superligi! Vrela atmosfera juga za pamćenje, ali gorak ukus pobede. (VIDEO)Krcat je bio stadion u Vranju, skoro da nije imala gde igla da padne, pa je stvoren i veliki pritisak na goste, iako su već došli sa dobrom zalihom i prednošću.U revanšu plej-ofa za popunu Superlige, Dinamo je posle 0:3 morao da krene na sve ili ništa, ali to nije bilo dovoljno. Fudbaleri Dinama pobedili su su sa 2:0 protiv Inđije u Vranju, što nije bilo dovoljno za opstanak. Pred kraj poluvremena, Željko Dimitrov, dočekao je golmansko ispucavanje za lagani lob udarcem glavom, svoj 14. pogodak u Superligi ove sezone i vođstvo.U nastavku, u 64. minutu, Dinamo je dočekao penal, pa je Dimitrov preuzeo odgovornost i pogodio za 2:0! Za više od toga do kraja utakmice nije bilo snage za preokret i produžetak. Bilo je sedam minuta nadoknade, što je Inđija uspela da izdrži kako bi došla do plasmana u Superligu. Danas nije izgubio Dinamo, danas su izgubili navijači Vranja, svi sportisti ovog grada i Vranje. Recko tebi hvala, što si ovaj grad u jednom trenutku učinio vaznim, da bar o fudbalu pišu svi mediji u Srbiji o Vranju i FK Dinamo!!! Dok će neko otiči brzo u zaborav kao ljudi koji su unistili sport, ti si upisan u sportsku istoriju Vranja kao čovek koji je uveo Dinamo u Superligu, i bio najzasluzniji za današnju atmosferu na stadionu Jumka, koja če se dugo pamtiti. Veliko HVALA!!! #017_dn_SPORT

Gepostet von SMS dn017 am Sonntag, 26. Mai 2019

Krcat je bio stadion u Vranju, skoro da nije imala gde igla da padne, pa je stvoren i veliki pritisak na goste, iako su već došli sa dobrom zalihom i prednošću.
U revanšu plej-ofa za popunu Superlige, Dinamo je posle 0:3 morao da krene na sve ili ništa, ali to nije bilo dovoljno. Fudbaleri Dinama pobedili su su sa 2:0 protiv Inđije u Vranju, što nije bilo dovoljno za opstanak.

Pred kraj poluvremena, Željko Dimitrov, dočekao je golmansko ispucavanje za lagani lob udarcem glavom, svoj 14. pogodak u Superligi ove sezone i vođstvo.
U nastavku, u 64. minutu, Dinamo je dočekao penal, pa je Dimitrov preuzeo odgovornost i pogodio za 2:0! Za više od toga do kraja utakmice nije bilo snage za preokret i produžetak. Bilo je sedam minuta nadoknade, što je Inđija uspela da izdrži kako bi došla do plasmana u Superligu.

Danas nije izgubio Dinamo, danas su izgubili navijači Vranja, svi sportisti ovog grada i Vranje.
Recko tebi hvala, što si ovaj grad u jednom trenutku učinio vaznim, da bar o fudbalu pišu svi mediji u Srbiji o Vranju i FK Dinamo!!! Dok će neko otiči brzo u zaborav kao ljudi koji su unistili sport, ti si upisan u sportsku istoriju Vranja kao čovek koji je uveo Dinamo u Superligu, i bio najzasluzniji za današnju atmosferu na stadionu Jumka, koja će se dugo pamtiti.